December |
Tijd |
Voorganger |
Luisteren |
Liturgie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oudejaarsdag |
|
|
|
|
Zondag
31 december |
17:45 uur |
Knd. E. Verhelst
Mattheüs 23 : 24 t/m 30 |
|
|
|
13:00 uur |
Knd. R. Nederveen
Klaagliederen 3 : 22 t/m 24 |
|
|
|
|
|
|
|
2e Kerstdag, Kerstviering |
|
Dinsdag
26 december |
10:00 uur |
Ds. H. Ottema
|
|
|
|
|
|
|
|
1e Kerstdag |
|
|
|
|
Maandag
25 december |
17:00 uur |
Ds. C. Gielen
Lukas 2 : 11 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. C. Gielen
Lukas 2 : 7a |
|
|
|
|
|
|
|
4e Adventszondag |
|
Zondag
24 december |
17:00 uur |
Knd. E. Verhelst
Lukas 2 : 8 t/m 12 |
|
|
|
12:30 uur |
Knd. E. Verhelst
Lukas 1 : 78 en 79 |
|
|
|
|
|
|
|
3e Adventszondag |
|
Zondag
17 december |
17:30 uur |
Ds. G.J. Blankers
HC Zondag 19 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. G.J. Blankers
Amos 8 : 4 t/m 14 |
|
|
|
|
|
|
|
2e Adventszondag |
|
Zondag
10 december |
17:30 uur |
Ds. A. van Wijk
Mattheüs 1 : 10 |
|
|
|
13:00 uur |
Knd. H. Ottema
Lukas 1 : 45 |
|
|
|
|
|
|
|
1e Adventszondag
Bediening Heilig Avondmaal & Nabetrachting |
|
Zondag
03 december |
17:30 uur |
Ds. G. Kater
Genesis 49 : 18 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. G. Kater
Genesis 49 : 10b |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
November |
Tijd |
Voorganger |
Luisteren |
Liturgie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dankdag voor Gewas & Arbeid |
|
Donderdag
30 november |
19:00 uur |
Ds. J. van Meggelen
Fillippenzen 4 : 10 t/m 20 |
|
|
|
14:00 uur |
Ds. J. van Meggelen
2 Kronieken 33 : 16 |
|
|
|
|
|
|
|
Voorbereiding Heilig Avondmaal |
|
Zondag
26 november |
18:30 uur |
Ds. J.W. Baan
Jesaja 40 : 1 t/m 11 |
|
|
|
12:30 uur |
Ds. J. Koppelaar
2 Samuël 9 : 7 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
19 november |
17:30 uur |
Ds. H. van de Beek
Richteren 20 : 27 en 28 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. H. van de Beek
Richteren 19 : 30 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
12 november |
17:30 uur |
Knd. M. Diepeveen
1 Samuël 3 : 10 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. G. Kater
Genesis 27 : 1 t/m 40 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
05 november |
17:30 uur |
Ds. V.S. van der Meer
HC Zondag 18 |
|
|
|
13:00 uur |
Knd. E. Verhelst
Jesaja 1 : 18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oktober |
Tijd |
Voorganger |
Luisteren |
Liturgie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
29 oktober |
18:00 uur |
Ds. D.A. Pater
Mattheüs 5 : 7 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. D.A. Pater
Mattheüs 5 : 5 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
22 oktober |
17:30 uur |
Ds. A.I. Kazen
Leviticus 23 : 40b |
|
|
|
13:00 uur |
Knd. R. Nederveen
Lukas 19 : 10 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
15 oktober |
17:30 uur |
Ds. A. van Wijk
Handelingen 13 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. K. den Boer
Jesaja 43 : 21 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
08 oktober |
17:30 uur |
Ds. C. Gielen
HC Zondag 17 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. G. Kater
Psalm 146 : 10 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
01 oktober |
17:30 uur |
Knd. H. Ottema
Romeinen 6 : 3 en 4 |
|
|
|
13:00 uur |
Knd. H. Ottema
Jesaja 55 : 8 en 9 |
CMSTerneuzen2020!CMSTerneuzen2020! |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
September |
Tijd |
Voorganger |
Luisteren |
Liturgie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Opening winterwerk in de gemeente |
|
Zondag
24 september |
18:45 uur |
Knd. E. Verhelst
Mattheüs 13 : 3b t/m 8 |
|
|
|
13:30 uur |
Ds. G. Kater
Jesaja 55 : 10-11 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
17 september |
17:30 uur |
Knd. W. Kos
Exodus 3 : 14 |
|
|
|
13:00 uur |
Knd. W. Kos
Exodus 3 : 8a |
|
|
|
|
|
|
|
Bediening Heilig Avondmaal & Nabetrachting |
|
Zondag
10 september |
17:30 uur |
Ds. A. van Wijk
Handelingen 16 : 25 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. G. Kater
Psalm 85 : 10a |
|
|
|
|
|
|
|
Voorbereiding Heilig Avondmaal |
|
Zondag
03 september |
17:30 uur |
Knd. R. Nederveen
Genesis 12 : 7a |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. L. Groenenberg
Psalm 84 : 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Augustus |
Tijd |
Voorganger |
Luisteren |
Liturgie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
27 augustus |
17:30 uur |
Ds. C.M. Visser
HC Zondag 16 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. C.M. Visser
Jesaja 38 |
Niet beschikbaar |
|
|
|
|
|
|
Zondag
20 augustus |
17:30 uur |
Ds. C.M. Visser
HC Zondag 15 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. C.M. Visser
Richteren 11 : 30a |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
13 augustus |
17:30 uur |
Ds. K. ten Klooster
HC Zondag 14 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. K. ten Klooster
Johannes 6 : 37 |
CMSTerneuzen2020!CMSTerneuzen2020! |
|
|
|
|
|
|
Zondag
06 augustus |
17:30 uur |
Leesdienst
HC Zondag 13 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. A.S. Middelkoop
1 Samuël 20 : 18 t/m 34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Juli |
Tijd |
Voorganger |
Luisteren |
Liturgie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
30 juli |
17:30 uur |
Ds. H. Oussoren
HC Zondag 12 |
|
|
|
13:30 uur |
Knd. J.H. van der Velden
Psalm 30 : 6a |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
23 juli |
18:30 uur |
Ds. G.J. Blankers
HC Zondag 11 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. G. Kater
Genesis 25 : 19 t/m 26 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
16 juli |
17:30 uur |
Ds. R.C. Boogaard
1 Koningen 3 : 9 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. K. den Boer
Hebreeën 4 : 1 t/m 13 |
|
|
|
|
|
|
|
Bevestiging ambtsdrager & inleiding/afscheid kerkvoogd |
|
Zondag
09 juli |
17:30 uur |
Knd. J.H. van der Velden
1 Petrus 2 : 2 en 3 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. G. Kater
Mattheüs 28 : 18 t/m 19a |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
02 juli |
18:45 uur |
Ds. S.T. Lagendijk
HC Zondag 10 |
|
|
|
13:00 uur |
Knd. R. Nederveen
1 Samuël 25 : 2 t/m 38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Juni |
Tijd |
Voorganger |
Luisteren |
Liturgie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
25 juni |
17:30 uur |
Knd. E. Verhelst
Psalm 90 : 14 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. S.T. Lagendijk
Mattheüs 8 : 5 t/m 13 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
18 juni |
17:30 uur |
Ds. C. Gielen
HC Zondag 9 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. C. Gielen
Daniël 1 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
11 juni |
17:30 uur |
Ds. A. van Wijk
Galaten 4 : 6 en 7 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. G. Kater
Genesis 21 : 1 t/m 5 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
04 juni |
17:30 uur |
Ds. J.W. Baan
Handelingen 2 : 39 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. G. Kater
Ezechiël 47 : 9b |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
April |
Tijd |
Voorganger |
Luisteren |
Liturgie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
30 april |
17:30 uur |
Ds. G.J. Blankers
HC Zondag 8 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. G.J. Blankers
Romeinen 6 : 11 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
23 april |
17:30 uur |
Knd. J.H. van der Velden
1 Petrus 1 : 3 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. S.T. Lagendijk
Mattheüs 5 : 17 t/m 48 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
16 april |
17:30 uur |
Knd. R. Nederveen
Lukas 24 : 1 t/m 12 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. L. Groenenberg
Johannes 20 : 11 t/m 18 |
|
|
|
|
|
|
|
Paasmaandag |
|
Maandag
10 april |
10:00 uur |
Ds. G. Kater
Johannes 20 : 19-20 |
|
|
|
|
|
|
|
Pasen |
|
Zondag
09 april |
17:30 uur |
Ds. C. Gielen
Johannes 20 : 19 midden |
|
|
|
13:00 uur |
Knd. E. Verhelst
Lukas 23 : 49a |
|
|
|
|
|
|
|
Goede Vrijdagdienst |
|
Donderdag
06 april |
19:30 uur |
Knd. J.H. van der Velden
Mattheüs 27 : 38 t/m 54 |
Niet beschikbaar
|
|
|
|
|
|
|
7e Lijdenszondag |
|
Zondag
02 april |
18:30 uur |
Ds. H. Oussoren
HC Zondag 7 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. H. Oussoren
Lukas 23 : 11-12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maart |
Tijd |
Voorganger |
Luisteren |
Liturgie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6e Lijdenszondag |
|
Zondag
26 maart |
17:30 uur |
Knd. E. Verhelst
Exodus 12 : 13b |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. S.T. Lagendijk
Lukas 22 : 31 t/m 34 |
|
|
|
|
|
|
|
5e Lijdenszondag |
|
Zondag
19 maart |
17:30 uur |
Knd. J. den Hartog jr.
2 Petrus 1 : 19 |
|
|
|
13:00 uur |
Knd. J. den Hartog jr.
Mattheüs 8 : 2 t/m 4 |
|
|
|
|
|
|
|
4e Lijdenszondag
Bediening Heilig Avondmaal & Nabetrachting |
|
Zondag
12 maart |
17:30 uur |
Ds. J.C. den Ouden
Johannes 13 : 12b |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. G. Kater
Johannes 13 : 1 |
|
|
|
|
|
|
|
Biddag voor gewas en arbeid |
|
Woensdag
08 maart |
15:00 uur |
Ds. C.J.P. van der Bas
Lukas 8 : 2 en 3, Lukas 21 : 3 |
Niet beschikbaar |
|
|
10:00 uur |
Ds. T.A. Bakker
Psalm 127: 1 en 2 |
Niet beschikbaar |
|
|
|
|
|
|
3e Lijdenszondag
Voorbereiding Heilig Avondmaal |
|
Zondag
05 maart |
18:30 uur |
Knd. H. Ottema
Jesaja 42 : 1 |
|
|
|
14:00 uur |
Knd. H. Ottema
1 Korinthe 11 : 23 t/m 29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Februari |
Tijd |
Voorganger |
Luisteren |
Liturgie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2e Lijdenszondag |
|
Zondag
26 februari |
17:30 uur |
Ds. C.M. Visser
HC Zondag 6 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. C.M. Visser
Mattheüs 21 : 37a |
|
|
|
|
|
|
|
1e Lijdenszondag |
|
Zondag
19 februari |
17:30 uur |
Ds. H. Juffer
Mattheüs 16 : 13 t/m 28 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. K. den Boer
Johannes 6 : 15 t/m 21
Hebreeën 3 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
12 februari |
18:00 uur |
Kand. D.A. Pater
1 Koningen 19 : 1 t/m 8 |
|
|
|
13:30 uur |
Kand. D.A. Pater
Lukas 9 : 51 t/m 62 |
|
|
|
|
|
|
|
Bevestiging ambtsdrager |
|
Zondag
05 februari |
17:30 uur |
Ds. A. van Wijk
Lukas 2 : 39 t/m 52 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. G. Kater
Lukas 8 : 1 t/m 15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Januari |
Tijd |
Voorganger |
Luisteren |
Liturgie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
29 januari |
17:30 uur |
Ds. P.D. van den Boogaard
HC Zondag 5 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. P.D. van den Boogaard
Genesis 8 : 1 t/m 22 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
22 januari |
17:30 uur |
Ds. G.J. Blankers
HC Zondag 4 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. G.J. Blankers
Mattheüs 5 : 13 t/m 20 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
15 januari |
17:30 uur |
Ds. C. Gielen
HC Zondag 3 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. C. Gielen
Johannes 16 : 33 |
|
|
|
|
|
|
|
Zondag
8 januari |
17:30 uur |
Ds. A. van Wijk
Romeinen 8 : 12 t/m 39 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. K. den Boer
Johannes 6 : 1 t/m 14 |
|
|
|
|
|
|
|
Nieuwjaarsdag |
|
Zondag
1 januari |
17:30 uur |
Ds. K. den Boer
2 Petrus 3 : 11 t/m 14 |
|
|
|
13:00 uur |
Ds. G. Kater
Hebreeën 13 : 8 |
|
|